Privátne urologické ambulancie: Trenčín, Novom Meste nad Váhom a Bánovciach nad Bebravou
NEORDINUJÚ od 6.7. do 10.7. 2020 z dôvodu čerpania riadnej dovolenky.
Znecitlivenie penisu
 • Marek
  Dobrý, deň aké volne predajné lokálne anestetikum by ste odporučili na znecitlivenie penisu ? Je volne predajný ešte Lidocain sprey ?
  • Roman Sokol
   Podľa mňa nie je Lidocain spray voľne dostupný , ale používanie lokálnych anestetik na predcasnúejakulaciu nie je najlepším riešením a dokáže znecitlivieť aj partnerku, najlepší liek na liečbu predcasnej ejakuacie je liek PRILIGY
 • Lubica
  Ja som priatelovi strekla na penis podobny sprej, mal byt nejaky na znecitlivenie, no nepodakoval sa mi velmi ho to stipalo. nedporucujem z vlastnej skusenosti.
 • Peter
  Môže mať lidokain spray aj nejaké nežiaduce účinky na organizmus Ak by sa používal na znecitlivenie penisu. Nemyslím nejakú alergiu ale keby sa užíval pravidelne 2-3krat do mesiaca?
 • Roman Sokol
  Dobrý deň, Lidokain sprej neodporúčam. Na základe mojich skúseností, najlepším riešením je riadne nastavená medikamentózna liečba. Žiadne prípravky, spreje, výživové preparáty a pod. Touto cestou by som sa neuberal na vašom mieste. Ak budete chcieť riešiť svoj problém medicínsky, môžete nás kontaktovať na tel. čísle: 0915 999 250. Ďakujem. S pozdravom...
 • Peter
  Ďakujem, za odpoveď no mňa len zaujímalo ci je to škodlivé alebo nie. Teda na internete muži opisujú že to zaberá.. Teda je to len dočasne riešenie... Ale to aj lieky že?
Napíšte otázku